Series
Ratings
67
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 4.5
More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.5
The Potato LabRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 5.0
The Judge from HellRated ★ 2.5
Miss Night and DayRated ★ 3.0
Frankly SpeakingRated ★ 3.0
Doctor SlumpRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0

A Good Day to be a DogRated ★ 1.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5