Series
Ratings
23
NewtopiaRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The Boys Season 4Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0

Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.0
SomebodyRated ★ 1.0
GlitchRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.0
The Moth EffectRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 0.5