Titles you rated
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0

My GirlRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0

Temptation of WifeRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 4.0