Movies
Ratings
397
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 2.0

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0

Nothing SeriousRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0

Beau Is AfraidRated ★ 1.5
FracturedRated ★ 1.5

ArrivalRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5