Series
Ratings
95
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5

Migi & DaliRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0

Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Super Rich in KoreaRated ★ 2.0
Next in FashionRated ★ 1.5
짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
Risqué Business: The Netherlands and GermanyRated ★ 2.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 2.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Risqué Business: JapanRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5