Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 3.0

MementoRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
One WinRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0

I, The ExecutionerRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0

Wild CardRated ★ 3.5

Public EnemyRated ★ 3.5