Series
Ratings
1388
Ready or Not: TexasRated ★ 2.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0

취미는 과학Rated ★ 4.0
The Da Vinci NoteRated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 3.5
Our Little Summer VacationRated ★ 3.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
풍향고Rated ★ 3.0
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Full ProfilerRated ★ 3.0
Full ProfilerRated ★ 3.0
Full ProfilerRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0