Movies
Ratings
102
Blossom LettersRated ★ 3.0
Will Not ChangeRated ★ 4.5
The ShadowRated ★ 4.0
MuteRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.0

ExitRated ★ 2.5
Goodbye SummerRated ★ 0.5
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
A Midday PicnicRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 0.5
A long way aroundRated ★ 3.0
HelloRated ★ 4.0
RocketmanRated ★ 1.0

Wonderful NightmareRated ★ 2.0

Han Gong-juRated ★ 2.0