Titles you rated


Baby DriverRated ★ 3.0

Fabricated CityRated ★ 1.5

The World of UsRated ★ 2.0

Perfect NumberRated ★ 1.5
Don JonRated ★ 2.0

VeteranRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 2.0

Keys to the HeartRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 1.0
BraveheartRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0

The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0