Titles you rated
Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 5.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.5
Pegasus MarketRated ★ 4.0
Queendom 2Rated ★ 3.0
QueendomRated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 4.0
The Kidnapping DayRated ★ 4.5
Racket BoysRated ★ 3.5

At EighteenRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Her Private LifeRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0

HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5