Movies
Ratings
142
MoanaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 0.5

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0

Wild CardRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5

The Fast and the FuriousRated ★ 4.0

FriendRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5

A Taxi DriverRated ★ 0.5
In TimeRated ★ 2.5
Gone with the WindRated ★ 5.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 0.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0