Titles you rated

City HallRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 1.5

Money's WarfareRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0