Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0

Green BookRated ★ 4.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Orion and the DarkRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 1.0

A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5

Memories of MurderRated ★ 3.5

The Wind RisesRated ★ 2.0

My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0