Movies
Ratings
285
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Red CarpetRated ★ 3.5

We Are BrothersRated ★ 3.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0

Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5

Sex Is Zero 2Rated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0

Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0

Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5