Movies
Ratings
92
BlackRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5

The HolidayRated ★ 4.0

The PiratesRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 3.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0