Series
Ratings
291
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5
Doctor ChaRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 3.5