Movies
Ratings
481
BTS: THE RETURNRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.5

Lone SurvivorRated ★ 3.5
Geronimo: An American LegendRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
HavocRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5

Past LivesRated ★ 4.5

Knives OutRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0