Titles you rated
Me Before YouRated ★ 5.0

HuntRated ★ 4.0
OldRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Someone GreatRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0

Happy EndRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0

Love, LiesRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.5

Innocent WitnessRated ★ 2.0

MinariRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5