Movies
Ratings
148
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 3.5

Castle in the SkyRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0

Secret SunshineRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.0
Cold WarRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Swiss Army ManRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5

In the Mood for LoveRated ★ 5.0