Series
Ratings
17
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.0
괴담 레스토랑Rated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
The Future DiaryRated ★ 4.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5

Mob Psycho 100Rated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 5.0

Chainsaw ManRated ★ 4.5
데스노트Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5

Oshi no KoRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 3.5