Titles you rated
TempestRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0

GalileoRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0