Series
Ratings
65
The TyrantRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
History of ScruffinessRated ★ 1.0
Branding in SeongsuRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
UnicornRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 3.5
Gaus ElectronicsRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 3.5