Series
Ratings
20
Bridal MaskRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5

Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5

The HeirsRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Family's HonorRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 2.5