Movies
Ratings
637
Sing StreetRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
FeastRated ★ 4.0
Geri's GameRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5

ThirstRated ★ 2.5

Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0

The Man from NowhereRated ★ 3.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
The French Lieutenant's WomanRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 4.0