Series
Ratings
16
Physical: AsiaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
World War II: From the FrontlinesRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0

MistyRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.5