Movies
Ratings
1226
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 1.0
MosulRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 0.5
Marriage StoryRated ★ 4.5

The Man Standing NextRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0

AshfallRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
GlassRated ★ 2.0
Gemini ManRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0