Series
Ratings
27
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0