Movies
Ratings
344
Fever PitchRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0

SicarioRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0

Phantom DetectiveRated ★ 2.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 2.5

Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5

Going by the BookRated ★ 3.0

Vantage PointRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0