Titles you rated


Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5

Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0