Titles you rated

Searching for Sugar ManRated ★ 4.5

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5

ChefRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5

Chungking ExpressRated ★ 4.5

A MuseRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
On the RoadRated ★ 3.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5

The ThievesRated ★ 5.0