Movies
Ratings
299
Battle of JangsariRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Land of MineRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0

The ContactRated ★ 4.0

Little ForestRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5

Green BookRated ★ 4.0

Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
JobsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 2.5

The Berlin FileRated ★ 2.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5