Movies
Ratings
1094
The King's WardenRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.5
Empire RecordsRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0

MaterialistsRated ★ 3.0
Coup de ChanceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0