Movies
Ratings
244
AnacondaRated ★ 3.0
Lake PlacidRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0

ShrekRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
First BloodRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
YamakasiRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0

Radio StarRated ★ 4.0