Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5

The Fatal EncounterRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5

Begin AgainRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.5

WhiplashRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0