Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Series
Ratings
75
More
Magical Girl Madoka Magika
Rated ★ 4.5
Mushi-Shi: Next Passage
Rated ★ 5.0
Dexter
Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul
Rated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2
Rated ★ 1.5
Pretty Proofreader Season 1
Rated ★ 5.0
Lucky Louie
Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-
Rated ★ 3.5
SKY Castle
Rated ★ 4.0
Why Women Kill
Rated ★ 5.0
Killing Eve
Rated ★ 4.5
Jewel in the Palace
Rated ★ 5.0
Black Rubber Shoes
Rated ★ 3.0
Dooly the Little Dinosaur
Rated ★ 4.0
Blue Exorcist
Rated ★ 4.0
Ouran High School Host Club
Rated ★ 5.0
Land of the Lustrous
Rated ★ 4.5
Blood Blockade Battlefront
Rated ★ 3.5
The Promised Neverland
Rated ★ 4.0
Atypical
Rated ★ 3.5
WatchList
30
Watching
0