Movies
Ratings
183
The HousemaidRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.0

Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0

SleepRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0