Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0

Tidal WaveRated ★ 4.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 2.5