Series
Ratings
127
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
Star Wars: Tales of the UnderworldRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5
The AcolyteRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Tales of the EmpireRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Star Wars: The Bad Batch Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0