Titles you rated

The CrownRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 5.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5

Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 3.0
LIFERated ★ 1.5
StrangerRated ★ 5.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5

My GirlRated ★ 2.5

Delicious GuysRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0