Movies
Ratings
146

The HolidayRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5

Memories of MatsukoRated ★ 3.5

We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 2.0
OnceRated ★ 4.0

May 18Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5