Series
Ratings
53
Romantics AnonymousRated ★ 5.0
Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 3.0
Cinderella ClosetRated ★ 1.5
High KickRated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 5.0
Second LoveRated ★ 1.0
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 3.0
Love GenerationRated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
GyarusaRated ★ 4.0
NANARated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 1.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5

For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 5.0

Kamisama KissRated ★ 5.0
SilentRated ★ 3.0