Series
Ratings
82
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Running ManRated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5

Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.5

Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.5