Movies
Ratings
246
WantedRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5

SicarioRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.5

TunnelRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0