Series
Ratings
56

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0

My GirlRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0

Hello My TeacherRated ★ 4.0
세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.5
Where Is My HomeRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0