Series
Ratings
232
High Potential Season 1Rated ★ 2.0
Deli BoysRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Europe Outside Your Tent Season 4Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 2.5
I'm in Love with the VillainessRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5