Titles you rated

The Art of SarahRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5

The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
すいかRated ★ 5.0
Good PartnerRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5