Movies
Ratings
520
MothersRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5

SnowpiercerRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
LavaRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.5