Series
Ratings
140
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.5
HonourRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
すいかRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
PenanceRated ★ 3.5