Titles you rated


Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
Outbreak CompanyRated ★ 2.0
Quality Assurance In Another WorldRated ★ 2.5
The Dawn of the WitchRated ★ 1.0
The Company Slave Wants to Be Healed by a Little Ghost GirlRated ★ 1.5
A Playthrough of a Certain Dude's Vrmmo LifeRated ★ 1.0
Saint Cecilia and Pastor LawrenceRated ★ 2.0
Don't Hurt Me, My Healer!Rated ★ 3.0
I've Somehow Gotten Stronger When I Improved My Farm-Related Skills.Rated ★ 1.0
Hero ClassroomRated ★ 1.0