Series
Ratings
104
Children of A Lesser GodRated ★ 2.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Private PracticeRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Happy HomeRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 5.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0